Editia a IX-a a Conferintei Internationale PERSPECTIVE ALE DREPTULUI AFACERILOR ÎN MILENIUL AL TREILEA

Departamentul de Drept din cadrul Facultatii de Contabilitate si Informatica de Gestiune impreună cu Societatea de Stiințe Juridice si Administrative organizeaza a IX-a editie a Conferintei Internationale “PERSPECTIVE ALE DREPTULUI AFACERILOR ÎN MILENIUL AL TREILEA” in data de 8 noiembrie 2019 in Academia de Studii Economice din Bucuresti.

Conferinta este indexata in Conference Proceedings Citation Index - Clarivate Analytics (Thomson Reuters)

Formularul de participare poate fi completat pana pe 31 octombrie 2019. Pentru detalii va rugam sa accesati site-ul conferintei www.businesslawconference.ro

9th edition of the International Conference "PERSPECTIVES OF BUSINESS LAW IN THE THIRD MILLENNIUM"

The Law Department of the Faculty of Accounting and Management Information Systems together with the Society for Juridical and Administrative Sciences organize the 9th International Conference "PERSPECTIVES OF BUSINESS LAW IN THE THIRD MILLENNIUM" on November 8, 2019 at the Bucharest University of Economic Studies.

This conference is indexed in Conference Proceedings Citation Index - Clarivate Analytics (Thomson Reuters)

The registration form can be completed until October 31, 2019. For details please visit the conference website: www.businesslawconference.ro/index_en.html