ECONOMIE I

Tags: economie

Consiliul Școlii Doctorale - Economie I

1. Prof.univ.dr. ACELEANU Mirela Ionela Director
2. Acad. ZAMAN Gheorghe Membru
3. Prof.univ.dr. JULA Dorin Membru
4. Drd. Nerău Vlad Reprezentantul studenţilor doctoranzi

Membrii Școlii Doctorale

Nr. crt.
NumeE-mail
1.
Angelescu Coralia  coralia.angelescu@ecg.ase.ro 
2.
Dachin Daniela Anca  ancadachim@yahoo.com 
3.
Dinu Marin  dinumarin@ase.ro
4.
Dragomirescu Horaţiu  dragomir@ase.ro
5.
Dudian Monica  monica.dudian@gmail.com
6.
Huidumac Petrescu Cătălin Emilian  c_huidumac@yahoo.com
7.
Ioviţu Mariana  
8.
Marinaș Marius Corneliu  mariusmarinas@gmail.com
9.
Minciu Rodica  rodicaminciu@yahoo.com
10.
Mureşan Maria  mar_muresan50@yahoo.com 
11.
Popescu Cristina Raluca  popescu_cr@yahoo.com
12.
Popescu Gheorghe popescu.h.g.economie@gmail.com
13.
Rogojanu Angela angelarogojanu@yahoo.com
14.
Suciu Marta Christina  christina.suciu@economie.ase.ro
15.
Taşnadi Alexandru  relationistul@yahoo.com
16.
Aceleanu Mirela Ionela  mirelaaceleanu@economie.ase.ro

Program audiențe Directorul Școlii Doctorale ECONOMIE I

Miercuri 18.00 (saptamana impara) / 16.30 (saptamana para).

Sala 0301,  cladirea Caderea Bastiliei

nr. 2-4, Sector 1

Contact

Academia de Studii Economice din Bucuresti
Consiliul pentru Studiile Universitare de Doctorat

Str.Tache Ionescu nr.11, etaj 1, camera 8106. 
Telefon: 319 19 00 / int. 603 
Telefon: 021 312 55 84
Telefon: 0372.713.954

Email: doctorat@ase.ro