Economie I

Tags: economie

    

Teme de cercetare în cadrul Școlii Doctorale Economie I

    

Consiliul Școlii Doctorale - Economie I

1. Prof.dr. Cătălin Emilian HUIDUMAC PETRESCU Director
2. Prof.dr. Mariana Ioviţu Membru
3. Acad.dr. Gheorghe Zăman Membru
4. Prof.dr. Dorin Jula Membru
5. Drd. Nerău Vlad Reprezentantul studenţilor doctoranzi

Membrii Școlii Doctorale

Nr. crt.
NumeE-mail
1.
Angelescu Coralia  coralia.angelescu@ecg.ase.ro 
2.
Dachin Daniela Anca  ancadachim@yahoo.com 
3.
Dinu Marin  dinumarin@ase.ro
4.
Dragomirescu Horaţiu  dragomir@ase.ro
5.
Dudian Monica  monica.dudian@gmail.com
6.
Huidumac Petrescu Cătălin Emilian  c_huidumac@yahoo.com
7.
Ioviţu Mariana  
8.
Marinaș Marius Corneliu  mariusmarinas@gmail.com
9.
Minciu Rodica  rodicaminciu@yahoo.com
10.
Mureşan Maria  mar_muresan50@yahoo.com 
11.
Popescu Cristina Raluca  popescu_cr@yahoo.com
12.
Popescu Gheorghe popescu.h.g.economie@gmail.com
13.
Rogojanu Angela angelarogojanu@yahoo.com
14.
Suciu Marta Christina  christina.suciu@economie.ase.ro
15.
Taşnadi Alexandru  relationistul@yahoo.com

Program audiențe Directorul Școlii Doctorale ECONOMIE I

Marti, 15.00—16:20

Sala0301,  cladirea Caderea Bastiliei

nr. 2-4, Sector 1

Contact

Academia de Studii Economice din Bucuresti
Consiliul pentru Studiile Universitare de Doctorat

Str.Tache Ionescu nr.11, etaj 1, camera 8102. 
Telefon: 319 19 00 / int. 603 
Telefon: 021 312 55 84
Telefon: 0372.713.954

Email: doctorat@ase.ro