MANAGEMENT

Tags: management

 

Despre Școala Doctorala de Management

Teme de cercetare în cadrul Școlii Doctorale Management

    

Consiliul Școlii Doctorale - Management

1. Prof. Univ. Dr. Nadia CIOCOIU Director
2. Prof.dr. Andreea ZAMFIR Membru
3. Ec.dr. Gabriel CRETU Membru
4. Ec. Dr. Elena Madalina SERBAN Membru
5. Drd. Stefan Florin Corcodel Reprezentantul studenţilor doctoranzi

Membrii Școlii Doctorale

Nr. crt.
NumeE-mail
1.
Andreica Marin marin.andreica@man.ase.ro
2.
Androniceanu Armenia armenia.androniceanu@man.ase.ro
3.
Bănacu Cristian cristian.banacu@man.ase.ro
4.
Cârstea Gheorghe gheorghe.carstea@man.ase.ro
5.
Ceptureanu Eduard Gabriel eduard.ceptureanu@man.ase.ro
6.
Ceptureanu Sebastian Ion sebastian.ceptureanu@man.ase.ro
7.
Cicea Claudiu claudiu.cicea@man.ase.ro
8.
Ciocoiu Carmen Nadia nadia.ciocoiu@man.ase.ro
9.
Colesca Sofia Elena sofia.colesca@man.ase.ro
10.
Dobrea Răzvan Cătălin razvan.dobrea@man.ase.ro
11.
Deaconu Alecxandrina alex.deaconu@ase.ro
12.
Dobrin Octavian Cosmin cosmin.dobrin@man.ase.ro
13.
Lefter Viorel vlefter@ase.ro
14.
Marinescu Paul paul.marinescu@faa.unibuc.ro
15.
Nen Madlena madlena.nen@man.ase.ro
16.
Nica Elvira elvira.nica@ase.ro
17.
Popa Ion ion.popa@man.ase.ro
18.
Popescu Dan dan.popescu@man.ase.ro
19.
Popescu Doina doina.popescu@man.ase.ro
20.
Profiroiu Marius marius.profiroiu@amp.ase.ro
21.
Radu Ioan iradu@man.ase.ro
22.
Țurlea Carmen carmen.turlea@man.ase.ro
23.
Verboncu Ion iverboncu@man.ase.ro
24.
Zamfir Andreea Ileana andreea.zamfir@man.ase.ro

Program audiențe Directorul Școlii Doctorale Management

Marti 16.00—18.00

Sala 1510, clădirea Mihai Eminescu

B-dul Dacia, nr. 41, Sector 1

Tel. +4 021 319 19 01, int. 363, 494

Contact

Academia de Studii Economice din Bucuresti
Consiliul pentru Studiile Universitare de Doctorat

Str.Tache Ionescu nr.11, etaj 1, camera 8106. 
Telefon: 319 19 00 / int. 603 
Telefon: 021 312 55 84
Telefon: 0372.713.954

Email: doctorat@ase.ro