MANAGEMENT

Tags: management

 

Despre Școala Doctorala de Management

Teme de cercetare în cadrul Școlii Doctorale Management

    

Consiliul Școlii Doctorale - Management

1. Prof. Univ. Dr. Nadia CIOCOIU Director
2. Prof.dr. Andreea ZAMFIR Membru
3. Ec.dr. Gabriel CRETU Membru
4. Ec. Dr. Elena Madalina SERBAN Membru
5. Drd. Stefan Florin Corcodel Reprezentantul studenţilor doctoranzi

Membrii Școlii Doctorale

Nr. crt.
NumeE-mail
1.
Andreica Marin   marinandreica@yahoo.com
2.
Androniceanu Armenia   androniceanu@yahoo.com 
3.
Bănacu Cristian   cristian.banacu@gmail.com 
4.
Cârstea Gheorghe   gheorghe.carstea@man.ase.ro
5.
Colesca Sofia Elena   e_colesca@yahoo.com
6.
Deaconu Alecsandrina   alex.deaconu@yahoo.com
7.
Dobrin Octavian Cosmin   cosmin.dobrin@man.ase.ro 
8.
Lefter Viorel   vlefter@ase.ro 
9.
Popa Ion   iipopa@yahoo.com
10.
Popescu Dan   danpv@ase.ro
11.
Popescu Doina   doinaipopescu@yahoo.com
12.
Profiroiu Marius   mariusprofiroiu@yahoo.com
13.
Radu Ioan   iradu13@gmail.com 
14.
Veboncu Ion   iverboncu@yahoo.com 
15.
Cicea Claudiu   claudiu.cicea@man.ase.ro 
16.
Ciocoiu Carmen Nadia   nadia.ciocoiu@man.ase.ro 
17.
Marinescu Paul   paulmarinescu1@gmail.com 
18.
Nica Elvira   elvira.nica@ase.ro 
19.
Dobrea Răzvan Cătălin   razvan.dobrea@man.ase.ro 
20.
Zamfir Andreea Ileana   andreea.zamfir@man.ase.ro 
21.
Ceptureanu Sebastian Ion   sebastian.ceptureanu@man.ase.ro 
22.
Nen Madlena   madlennen@yahoo.com
23.
Ceptureanu Eduard Gabriel   eduard.ceptureanu@man.ase.ro
24.
Ţurlea Carmen   carmen.turlea@man.ase.ro

Program audiențe Directorul Școlii Doctorale Management

Marti 16.00—18.00

Sala 1510, clădirea Mihai Eminescu

B-dul Dacia, nr. 41, Sector 1

Tel. +4 021 319 19 01, int. 363, 494

Contact

Academia de Studii Economice din Bucuresti
Consiliul pentru Studiile Universitare de Doctorat

Str.Tache Ionescu nr.11, etaj 1, camera 8106. 
Telefon: 319 19 00 / int. 603 
Telefon: 021 312 55 84
Telefon: 0372.713.954

Email: doctorat@ase.ro