Management

Tags: management

   

Teme de cercetare în cadrul Școlii Doctorale Management

    

Consiliul Școlii Doctorale - Management

1. Prof.dr. Gheorghe CÂRSTEA Director
2. Prof.dr. Ion Popa Membru
3. Prof.dr. Cristian Țiu Membru
4. Dr. Felix Tolici Membru
5. Drd. Stefan Florin Corcodel Reprezentantul studenţilor doctoranzi

Membrii Școlii Doctorale

Nr. crt.
NumeE-mail
1.
Andreica Marin   marinandreica@yahoo.com
2.
Androniceanu Armenia   androniceanu@yahoo.com 
3.
Bănacu Cristian   cristian.banacu@gmail.com 
4.
Cârstea Gheorghe   gheorghe.carstea@man.ase.ro
5.
Colesca Sofia Elena   e_colesca@yahoo.com
6.
Deaconu Alecsandrina   alex.deaconu@yahoo.com
7.
Dobrin Octavian Cosmin   cosmin.dobrin@man.ase.ro 
8.
Lefter Viorel   vlefter@ase.ro 
9.
Moldoveanu George   gmoldoveanu9@yahoo.com
10.
Popa Ion   iipopa@yahoo.com
11.
Popescu Dan   danpv@ase.ro
12.
Popescu Doina   doinaipopescu@yahoo.com
13.
Profiroiu Marius   mariusprofiroiu@yahoo.com
14.
Radu Ioan   iradu13@gmail.com 
15.
Veboncu Ion   iverboncu@yahoo.com 
16.
Cicea Claudiu   claudiu.cicea@man.ase.ro 
17.
Ciocoiu Carmen Nadia   nadia.ciocoiu@man.ase.ro 
18.
Marinescu Paul   paulmarinescu1@gmail.com 
19.
Nica Elvira   elvira.nica@ase.ro 

Contact

Academia de Studii Economice din Bucuresti
Consiliul pentru Studiile Universitare de Doctorat

Str.Tache Ionescu nr.11, etaj 1, camera 8102. 
Telefon: 319 19 00 / int. 603 
Telefon: 021 312 55 84
Telefon: 0372.713.954

Email: doctorat@ase.ro