MARKETING

Tags: marketing

   

Teme de cercetare în cadrul Școlii Doctorale Marketing

   

Consiliul Școlii Doctorale - Marketing

1. Prof Univ Dr Răzvan ZAHARIA Director
2. Prof Univ Dr Petrescu Eva Cristina Membru
3. Dr. Șerbănică Alina Membru
4. Dr. Olteanu Marian Membru
5. Drd. Raluca Chivu Reprezentantul studenţilor doctoranzi

Membrii Școlii Doctorale

Nr. crt.
NumeEmail
1.
Anghel Laurentiu Dan  langhel@ase.ro
2.
Boboc Ştefan  stefan.boboc.mail@gmail.com
3.
Bălan Carmen  cbalan@ase.ro, carmen.balan@mk.ase.ro
4.
Cătoiu Iacob   (cotutelă)  iacob_catoiu@yahoo.com
5.
Cetină Iuliana  cetina.iuliana@gmail.com
6.
Olteanu Valerică  valerica.olteanu@gmail.com
7.
Orzan Gheorghe  orzang@ase.ro
8.
Pop Alexandru Nicolae  nicolae_al_pop@yahoo.com
9.
Stăncioiu Aurelia Felicia  stancioiufelicia@hotmail.com
10.
Teodorescu Nicolae  n.teodorescu@gmail.com
11.
Zaharia Razvan  razvan.zaharia@gmail.com
12.
Filip Alina  alina.filip@mk.ase.ro
13.
Petrescu Cristina Eva  eva_petrescu@yahoo.com
14.
Căescu Ștefan  stefan.caescu@mk.ase.ro
15.
Orzan Mihai Cristian  mihai.orzan@ase.ro
16.
Roșca Mihai Ioan  mihai.roscan@mk.ase.ro
17.
Stancu Alin  alin.stancu@mk.ase.ro

Contact

Academia de Studii Economice din Bucuresti
Consiliul pentru Studiile Universitare de Doctorat

Str.Tache Ionescu nr.11, etaj 1, camera 8106. 
Telefon: 319 19 00 / int. 603 
Telefon: 021 312 55 84
Telefon: 0372.713.954

Email: doctorat@ase.ro