MARKETING

Tags: marketing

   

Teme de cercetare în cadrul ?colii Doctorale Marketing

Raport autoevaluare domeniu de doctorat

Raport autoevaluare scoala doctorala

Consiliul Scolii Doctorale - Marketing

1. Prof Univ Dr Razvan ZAHARIA Director
2. Prof Univ Dr Petrescu Eva Cristina Membru
3. Dr. Serbanica Alina Membru
4. Dr. Olteanu Marian Membru
5. Chivu Raluca Reprezentantul studentilor doctoranzi

Membrii Scolii Doctorale

Nr. crt.
NumeEmail
1.
Anghel Laurentiu Dan  langhel@ase.ro
2.
Boboc Stefan  stefan.boboc.mail@gmail.com
3.
Balan Carmen  cbalan@ase.ro, carmen.balan@mk.ase.ro
4.
Catoiu Iacob   (cotutela)  iacob_catoiu@yahoo.com
5.
Cetina Iuliana  cetina.iuliana@gmail.com
6.
Olteanu Valerica  valerica.olteanu@gmail.com
7.
Orzan Gheorghe  orzang@ase.ro
8.
Pop Alexandru Nicolae  nicolae_al_pop@yahoo.com
9.
Stancioiu Aurelia Felicia  stancioiufelicia@hotmail.com
10.
Teodorescu Nicolae  n.teodorescu@gmail.com
11.
Zaharia Razvan  razvan.zaharia@gmail.com
12.
Filip Alina  alina.filip@mk.ase.ro
13.
Petrescu Cristina Eva  eva_petrescu@yahoo.com
14.
Caescu Stefan  stefan.caescu@mk.ase.ro
15.
Orzan Mihai Cristian  mihai.orzan@ase.ro
16.
Rosca Mihai Ioan  mihai.roscan@mk.ase.ro
17.
Stancu Alin  alin.stancu@mk.ase.ro
18.
Cruceru Anca Francisca anca.cruceru@mk.ase.ro
19.
Radulescu Violeta violeta.radulescu@mk.ase.ro 

Contact

Academia de Studii Economice din Bucuresti
Consiliul pentru Studiile Universitare de Doctorat

Str.Tache Ionescu nr.11, etaj 1, camera 8106. 
Telefon: 319 19 00 / int. 603 
Telefon: 021 312 55 84
Telefon: 0372.713.954

Email: doctorat@ase.ro