Contabilitate

Tags: contabilitate

       

Teme de cercetare - Contabilitate

 

Consiliul Școlii Doctorale Contabilitate 

1. Ionașcu Ion Director
2. Ionescu Bogdan Ștefan Membru
3. Stanciu Andreea Membru
4. Şerban Toader Membru
5. Ramona LUPOI (JURUBITA)  Reprezentantul studenţilor doctoranzi

Membrii Școlii Doctorale - Contabilitate - Științe Economice

Nr.
NumeE-mail
1.
Albu Cătălin Nicolae  catalin.albu@cig.ase.ro
2.
Albu Nadia  nadia.albu@cig.ase.ro
3.
Caraiani Chiraţa  ccaraiani@cig.ase.ro
4.
Dumitrana Mihaela  mihaeladumitrana@yahoo.com
5.
Dumitru Mădălina  madalina.dumitru@cig.ase.ro
6.
Dumitru Valentin Florentin  valentin.dumitru@cig.ase.ro
7.
Duţescu Adriana  adriana.dutescu@bsm-mba.ro
8.
Feleagă Liliana  liliana_malciu@yahoo.com
9.
Feleagă Niculae  nfeleaga@yahoo.com
10.
Ionaşcu Ion  ionascui@gmail.com
11.
Ionescu Bogdan  ionescub@gmail.com
12.
Morariu Ana  ana.morariu@gmail.com
13.
Năstase Pavel  nastasep@ase.ro
14.
Nişulescu Ileana  nisulescu_ileana@yahoo.com
15.
Răileanu Vasile  raileanu_vs@yahoo.com
16.
Robu Vasile  robuv2002@yahoo.com
17.
Păunică Mihai  mihai.paunica@medu.edu.ro
18.
Popescu Gheorghe  popescu.gh.cafr@gmail.com
19.
Stanciu Victoria  stanciuv@mailcig.ase.ro 
20.
Şerban Elena Claudia  claudiaserbanos@yahoo.com
21.
Tamaş Ilie  tamas@cig.ase.ro
22.
Ţurlea Eugen  eturlea@yahoo.com
23.
Zaharie Dorin  zaharied@ase.ro 


Program audiențe Directorul Școlii Doctorale Contabilitate 

Joi   -   Orele 10.30 - 12.00

Sala 1114, clădirea  Mihai Eminescu

B-dul Dacia, nr. 41, Sector 1

Audiențele se programează prin mail la adresa: ionascui@gmail.com.

 

Contact

Academia de Studii Economice din Bucuresti
Consiliul pentru Studiile Universitare de Doctorat

Str.Tache Ionescu nr.11, etaj 1, camera 8102. 
Telefon: 319 19 00 / int. 603 
Telefon: 021 312 55 84
Telefon: 0372.713.954

Email: doctorat@ase.ro