CONTABILITATE

Tags: contabilitate

Consiliul Școlii Doctorale Contabilitate 

1. Prof.univ.dr. CARAIANI Chirața Director
2. EC. STANCIU Andreia Membru
3. EC. TOADER Șerban Membru
4. Dragoș Andrei Stoica Reprezentantul studenţilor doctoranzi

Membrii Școlii Doctorale - Contabilitate - Științe Economice

Nr.
NumeE-mail
1.
Albu Cătălin Nicolae  catalin.albu@cig.ase.ro
2.
Albu Nadia  nadia.albu@cig.ase.ro
3.
Caraiani Chiraţa  ccaraiani@cig.ase.ro
4.
Dumitrana Mihaela  mihaeladumitrana@yahoo.com
5.
Dumitru Mădălina  madalina.dumitru@cig.ase.ro
6.
Dumitru Valentin Florentin  valentin.dumitru@cig.ase.ro
7.
Duţescu Adriana  adriana.dutescu@bsm-mba.ro
8.
Feleagă Liliana  liliana_malciu@yahoo.com
9.
Petcu Monica  monica.petcu@cig.ase.ro
10.
Ionaşcu Ion  ion.ionascu@cig.ase.ro
11.
Ionescu Bogdan  ionescub@gmail.com
12.
Morariu Ana  ana.morariu@gmail.com
13.
Năstase Pavel  nastasep@ase.ro
14.
Nişulescu Ileana  nisulescu_ileana@yahoo.com
15.
Răileanu Vasile  raileanu_vs@yahoo.com
16.
Robu Vasile  robuv2002@yahoo.com
17.
Păunică Mihai  mihai.paunica@medu.edu.ro
18.
Popescu Gheorghe  popescu.gh.cafr@gmail.com
19.
Stanciu Victoria  stanciuv@mailcig.ase.ro 
20.
Şerban Elena Claudia  claudiaserbanos@yahoo.com
21.
Tamaş Ilie  tamas@cig.ase.ro
22.
Ţurlea Eugen  eturlea@yahoo.com
23.
Zaharie Dorin  zaharied@ase.ro 
24.
Jianu Iulia  jianu.iulia@cig.ase.ro 


Program audiențe Directorul Școlii Doctorale Contabilitate 

Marți – Orele 16.30-17.50

Sala 1012, Clădirea Mihai Eminescu

Audiențele se programează prin email la adresa: chirata.caraiani@cig.ase.ro

 

Contact

Academia de Studii Economice din Bucuresti
Consiliul pentru Studiile Universitare de Doctorat

Str.Tache Ionescu nr.11, etaj 1, camera 8106. 
Telefon: 319 19 00 / int. 603 
Telefon: 021 312 55 84
Telefon: 0372.713.954

Email: doctorat@ase.ro