Teze de abilitare susținute

Lect. univ. dr. OȚOIU ADRIAN

Susținere publică: 6 februarie 2024, ora 11.00, sala 2209 Comisia de abilitare: 1. HERȚELIU CLAUDIU, Academia de Studii Economice din București 2. LIȚAN CRISTIAN MARIUS, Universitatea Babeș – Bolyai din Cluj – Napoca 3. ASANDULUI MIRCEA, Universitatea Alexandru Ioan Cuza din Iași  4. ROMAN MIHAI DANIEL –  membru supleant, Academia de Studii Economice din București 5. CRISTESCU MARIAN …

Lect. univ. dr. OȚOIU ADRIAN Read More »

Conf. univ. dr. ROVINARU MIHAELA – DACIANA

Susținere publică: 19 ianuarie 2024, ora 09.30, sala 8004 Comisia de abilitare: 1. NICOLESCU LUMINIȚA, Academia de Studii Economice din București 2. PRELIPCEAN GABRIELA, Universitatea Ștefan cel Mare din Suceava 3. NIȚU – ANTONIE RENATA, Universitatea de Vest din Timișoara 4. PĂUN CRISTIAN VALERIU  –  membru supleant, Academia de Studii Economice din București 5. MURSA GABRIEL – membru …

Conf. univ. dr. ROVINARU MIHAELA – DACIANA Read More »

Conf. univ. dr. TUDORICĂ BOGDAN – GEORGE

Susținere publică : 8 februarie 2024, ora 10:30, la sala 2012 (Clădirea Virgil Madgearu, Calea Dorobanți, 15-17). Comisia de abilitare: 1. POCATILU PAUL, Academia de Studii Economice din București 2. SILAGHI GHEORGHE COSMIN, Universitatea Babeș – Bolyai din Cluj – Napoca 3. BUCHMANN ROBERT ANDREI, Universitatea Babeș – Bolyai din Cluj – Napoca 4. DÂRDALĂ MARIAN …

Conf. univ. dr. TUDORICĂ BOGDAN – GEORGE Read More »

Conf. univ. dr. VÎRJAN DANIELA

Data 29 ianuarie, ora 12, sala ROTONDA (0302) Comisia de abilitare: 1. ACELEANU MIRELA IONELA, Academia de Studii Economice din București 2. CHIVU LUMINIȚA, Institutul Național de Cercetări Economice Costin C Kirițescu, Academia Română 3. CISMAȘ LAURA MARIANA, Universitatea de Vest din Timișoara 4. ȘERBAN ANDREEA CLAUDIA –  membru supleant, Academia de Studii Economice din București …

Conf. univ. dr. VÎRJAN DANIELA Read More »

Conf. univ. dr. BODISLAV DUMITRU – ALEXANDRU

Susținere publică: 25 ianuarie 2024, ora 17.30, sala Rotondă (0302) Comisia de abilitare: 1. ACELEANU MIRELA IONELA, Academia de Studii Economice din București 2. PRELIPCEAN GABRIELA, Universitatea Ștefan cel Mare din Suceava 3. SIMIONESCU MIHAELA, Institutul de Prognoză Economică, Academia Română 4. SERBAN ANDREEA CLAUDIA- membru supleant, Academia de Studii Economice din București 5. CHIVU …

Conf. univ. dr. BODISLAV DUMITRU – ALEXANDRU Read More »

Prof. univ. dr. ȚUCLEA CLAUDIA – ELENA

Susținere publică: 1 februarie 2024, ora 12.00, sala Virgil Madgearu Comisia de abilitare: 1. ȚIGU GABRIELA, Academia de Studii Economice din București 2. COSMA SMARANDA ADINA, Universitatea Babeș-Bolyai din Cluj-Napoca 3. NĂSTASE CARMEN EUGENIA, Universitatea Ștefan cel Mare din Suceava 4. VASILIU CRISTINEL –  membru supleant, Academia de Studii Economice din București 5. BĂDULESCU DANIEL LAURENȚIU – membru …

Prof. univ. dr. ȚUCLEA CLAUDIA – ELENA Read More »

Conf. univ. dr. IGNAT RALUCA

Sustinerea va avea loc vineri, 19 ianuarie, ora 10, sala 3009 (Moxa) Comisia de abilitare: 1. ACELEANU MIRELA IONELA, Academia de Studii Economice din București 2. VASILE VALENTINA, Institutul de Economie Națională, Academia Română 3. CHIVU LUMINIȚA, Institutul Național de Cercetări Eonomice Costin C Kirițescu, Academia Română 4. ȘERBAN ANDREEA CLAUDIA –  membru supleant, Academia …

Conf. univ. dr. IGNAT RALUCA Read More »

Conf. univ. dr. GEORGESCU BOGDAN

Susținere publică: 11 ianuarie 2024, ora 14.30, sala Virgil Madgearu Comisia de abilitare: 1. ORZAN MIHAI CRISTIAN, Academia de Studii Economice din București 2. MANOLICĂ ADRIANA, Universitatea Alexandru Ioan Cuza din Iași 3. CONSTANTIN CRISTINEL PETRIȘOR, Universitatea Transilvania din Brașov 4. ZAHARIA RĂZVAN –  membru supleant, Academia de Studii Economice din București 5. POP MARCEL CIPRIAN – membru …

Conf. univ. dr. GEORGESCU BOGDAN Read More »